PARTNERZY HANDLOWI

Jedną z naszych głównych wartości jest Partnerstwo. Dążymy do budowania długotrwałych relacji z naszymi partnerami handlowymi, których celem jest przynoszenie korzyści obu stronom. Ta współpraca pozwala zapewnić Klientom naszej firmy dostęp do wysokiej jakości aparatury elektrycznej oraz do nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej.

 

 

SCHNEIDER ELECTRIC

Lider na światowym rynku rozdziału energii elektrycznej oraz automatyki przemysłowej.

Schneider Electric, uznany lider na światowym rynku rozdziału energii elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, zapewnia całościowe rozwiązania łączące oprogramowanie, komunikację i usługi. Grupa jest obecna na ważnych czterech rynkach, dla których opracowuje unikalne rozwiązania. Schneider Electric wykorzystuje doświadczenie globalnych, renomowanych marek, aby sprostać potrzebom swoich klientów: Merlin Gerin, Telemecanique i Square D. Są to marki wiodące, cieszące się dobrą reputacją wśród dystrybutorów, elektryków, wykonawców, budowniczych, specjalistów i innych partnerów.

Wysokie kompetencje naszych pracowników, odpowiednie zaplecze magazynowe, pozytywnie zdany audyt  oraz dobra współpraca z firmą Schneider Electric zaowocowały uzyskaniem statusu: Oficjalnego Dystrybutora, Złotego Integratora Systemów oraz Autoryzowanego Punktu Techniczno-Handlowego. Nasz oddział handlowy w Gdańsku posiada ten status od 2003 roku, natomiast oddział w Warszawie od  2004 roku i od 2007 oddział we Wrocławiu.

 

 

EATON ELECTRIC

W styczniu 2009 roku nasza firma podpisała umowę partnerską z firmą Eaton Moeller.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Obok innowacyjnych produktów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, Eaton Electric charakteryzuje się silnym działem zarządzania, dobrą reputacją w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i serwisu oraz wielkością obsługiwanego rynku. Dziedziny działalności Eaton koncentrują się dziś na pięciu różnych segmentach: elektryka, lotnictwo, hydraulika, pojazdy ciężarowe i osobowe.

 

 

HELUKABEL

Wspólnie jesteśmy w stanie realizować zamówienia na specjalistyczne kable i przewodu w ciągu 1-2 dni.

HELUKABEL Polska Sp. z o.o. powstała w 2000 r. Jest oddziałem niemieckiego przedsiębiorstwa, działającego blisko 30 lat. Specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji kabli, przewodów oraz osprzętu kablowego dla wszystkich branż i wszelkich zastosowań.

Dzięki nawiązaniu stałej współpracy nasza firma jest w stanie realizować zamówienia na specjalistyczne kable i przewody w ciągu 1-2 dni, a nasza oferta rozszerzyła się o kable i przewody takie jak: kable sterownicze, kable do przesyłu danych, przewody bezhalogenowe, kable światłowodowe, kable do transmisji danych, kable telekomunikacyjne, kable płaskie, przewody odporne na temperaturę, kable energetyczne, kable gumowe, kable spiralne.

 

 

NOARK ELECTRIC

NOARK Electric zajmuje się rozwojem, produkcją oraz dystrybucją urządzeń elektrotechnicznych i ich komponentów. 

Firma wchodzi w skład koncernu zatrudniającego ponad 25 tysięcy osób. NOARK Electric zainwestowała miliony euro w rozwój własnych produktów, opracowanych i produkowanych przy użyciu najnowszych technologii. Celem firmy jest zbudowanie globalnej marki. Centra regionalne w Szanghaju, Pradze i Chicago zarządzają działaniami na poszczególnych kontynentach zgodnie z indywidualnymi wymogami rynków i krajów.

Nasza współpraca z firmą pozwala na rozszerzenie oferty w zakresie urządzeń elektrotechnicznych i ich komponentów.